Członkowie

Nasi myśliwi

L.P. Nazwisko i imię
1.w Błażewicz Józef S
2. Brzostek Józef
3. Cymerman Andrzej S
4. Cymerman Błażej S
5. Cymerman Ryszard S
6. Czajkowski Krzysztof
7. Czerniewski Łukasz S
8. Czerwiński Marek S
9. Dąbrowski Kazimierz
10 Filipiak Paweł
11. Gromuł Waldemar S
12. Jankowski Aleksy
13. Jankowski Artur S
14. Jankowski Dariusz S
15. Jankowski Tadeusz S
16. Józwik Dariusz
17. Józwik Janusz
18. Kamiński Józef
19. Katkowski Marek S
20. Kędzierski Marcin
21. Kijek Jerzy S
22. Kot Rafał
23.w Krukowski Czesław S
24. Kuźma Janusz S
25. w Kuźma Tadeusz S
26. Maliszewski Zdzisław S
27. Mierzejewski Andrzej S
28. Nowak Ewa
29. Nowak Krzysztof S
30. Nowakowski Henryk
31. Nowakowski Piotr
32. Orłowski Artur
33. Pasternak Kazimierz S
34. w Pawicki Józef
35. Połoczański Władysław S
36. Przywoźny Sławomir S
37. Rożko Arkadiusz
38. Rubacki Andrzej S
39. Rybka Zdzisław S
40. Saletra Robert S
41. Staszkiewicz Monika
41. Staszkiewicz Paweł S
42.x Stachowiak Piotr
43. Szałkowski Andrzej
44. Szałkowski Bronisław W
45. Szypulski Ryszard S
46. x Tarach Piotr S
47. Tawkin Jan S
48.x Walendzik Daniel
49. Wasiak Tomasz S
50. Wojciul Adam
51. Znamierowska Sylwia S
52. Znamierowski Hubert S
NMx Dryndos Michał S
NMx Gajda Robert

S – selekcjoner

w – wiek – powyżej 70 lat

x – zamieszkali poza okręgiem olsztyńskim

NM – myśliwi nie macierzyści

Byli myśliwi koła

1 Adamowicz Michał
2 Apamowicz Władysław
3 Awsiukiewicz Jan
4 Błażewicz Tadeusz
5 Borek Andrzej
6 Ciepluch Zbigniew
7 Denis Henryk
8 Domański Stanisław
9 Dudek Wiesław
10 Filimonowicz Sławomir
11 Janczewski Izydor
12 Jankowski Wiesław
13 Jankun Aleksander
14 Józwik Jacek
15 Józwik Waldemar
16 Kacperski Czesław
17 Kimber Czesław
18 Kołodziejska Elżbieta
19 Konwerski Antoni
20 Koper Józef
21 Kubatko Janusz
22 Kuźma Wiesław
23 Kwaśny Mieczysław
24 Madziewicz Kazimierz
25 Miedźwiecki  Piotr
26 Owczarczyk Henryk
27 Pietkiewicz Grzegorz
28 Piotrowicz Mieczysław
29 Rybusiewicz Wiesław
30 Saletis Czesław
31 Saletis Fryderyk
32 Sauk Henryk
33 Sroka Andrzej
34 Stańczyc Janusz
35 Szutkowski Jan
36 Szutowicz Julian
37 Tawkin Józef
38 Wiosna Jan
39 Wojewoda Tadeusz
40 Wróblewski Stanisław
41 Wróblewski Zbigniew
42 Szałkowski Józef
43 Rożko Ireneusz
44 Pakulski Stanisław
45 Znamierowska Janina
Kalendarium







CURRENT MOON
Na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 34
W tym tygodniu: 59
W sumie: 56328