Członkowie

Nasi myśliwi

L.P. Nazwisko i imię
1. Brzostek Józef
2. Chmielnicki Łukasz
3. Cymerman Andrzej S
4. Cymerman Błażej S
5. Cymerman Ryszard S
6. Czajkowski Krzysztof
7. Czerniewski Łukasz S
8. Czerwiński Marek S
9. Dąbrowski Kazimierz
10 Filipiak Paweł
11. Gromuł Waldemar S
12. Jankowski Aleksy
13. Jankowski Artur S
14. Jankowski Dariusz S
15. Jankowski Tadeusz S
16. Józwik Dariusz
17. Józwik Janusz
18. Kamiński Józef
19. Katkowski Marek S
20. Kędzierski Marcin
21. Kijek Jerzy S
22. Kot Rafał
23. Koprowska Anna
24. Koźlik Jakub
25.w Krukowski Czesław S
26. Kuźma Janusz S
27. w Kuźma Tadeusz S
28. Maliszewski Zdzisław S
29. Mierzejewski Andrzej S
30. Nowak Ewa
31. Nowak Krzysztof S
32. Nowakowski Henryk
33. Nowakowski Piotr
34. Orłowski Artur
35. Pasternak Kazimierz S
36. w Pawicki Józef
37. Połoczański Władysław S
38. Przywoźny Sławomir S
39. Rożko Arkadiusz
40. Rubacki Andrzej S
41. Rybka Zdzisław S
42. Saletra Robert S
43. Saracen Dariusz
44. Staszkiewicz Monika
45. Staszkiewicz Paweł S
46.x Stachowiak Piotr
47. Szałkowski Andrzej
48. Szałkowski Bronisław W
49. Szypulski Ryszard S
50. x Tarach Piotr S
51. Tawkin Jan S
52.x Walendzik Daniel
53. Wasiak Tomasz S
54. Wojciul Adam
55. Znamierowska Sylwia S
56. Znamierowski Hubert S
NMx Dryndos Michał S
NMx Gajda Robert

S – selekcjoner

w – wiek – powyżej 70 lat

x – zamieszkali poza okręgiem olsztyńskim

NM – myśliwi nie macierzyści

Byli myśliwi koła

1 Adamowicz Michał
2 Apamowicz Władysław
3 Awsiukiewicz Jan
4 Błażewicz Józef
5 Błażewicz Tadeusz
6 Borek Andrzej
7 Ciepluch Zbigniew
8 Denis Henryk
9 Domański Stanisław
10 Dudek Wiesław
11 Filimonowicz Sławomir
12 Janczewski Izydor
13 Jankowski Wiesław
14 Jankun Aleksander
15 Józwik Jacek
16 Józwik Waldemar
17 Kacperski Czesław
18 Kimber Czesław
19 Kołodziejska Elżbieta
20 Konwerski Antoni
21 Koper Józef
22 Kubatko Janusz
23 Kuźma Wiesław
24 Kwaśny Mieczysław
25 Madziewicz Kazimierz
26 Miedźwiecki  Piotr
27 Owczarczyk Henryk
28 Pietkiewicz Grzegorz
29 Piotrowicz Mieczysław
30 Rybusiewicz Wiesław
31 Saletis Czesław
32 Saletis Fryderyk
33 Sauk Henryk
34 Sroka Andrzej
35 Stańczyc Janusz
36 Szutkowski Jan
37 Szutowicz Julian
38 Tawkin Józef
39 Wiosna Jan
40 Wojewoda Tadeusz
41 Wróblewski Stanisław
42 Wróblewski Zbigniew
43 Szałkowski Józef
44 Rożko Ireneusz
45 Pakulski Stanisław
46 Znamierowska Janina
Kalendarium







CURRENT MOON
Na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 15
W tym tygodniu: 248
W sumie: 71626