Obwód koła

Obwody

Obwód 75

Powierzchnia 6739ha, w tym leśnej 1077ha. Występują niewielkie kompleksy leśne. Największe z nich, którym przydzielani są gospodarze to: Sarnowo, Krekole, Knipy i Kamionka.

Obwód położony na terenie gminy Lidzbark Warmiński i Kiwity.

Opis granic obwodu : Od wsi Samolubie szosą przez Krekole, Kiersnowo i Kierwiny do Lidzbarka Warm., a stąd rzeką Łyną do drogi w prostej i najkrótszej linii do wsi Samolubie.

obw 75
Obwód 76

Powierzchnia 6377ha, w tym leśna 1144ha. Największe kompleksy, do których przydzieleni są gospodarze to: Burkarty, Koniewo, Żuławy, Trojaczek i Jagoty.

Obwód położony jest na terenie gminy Lidzbark Warmiński, Górowo Iławeckie i Bartoszyce.

Opis granic obwodu: Od wsi Kotowo rzeką Łyną do Lidzbarka Warm., a stąd szosą przez Pieszkowo, Piaseczno do Rodnowa i stamtąd drogą przez Różki do wsi Kotowo.

 

obw 76

 

Gospodarze łowisk

GOSPODARZE ŁOWISK

OBWÓD 75

Kompleks leśny Krekole, Napraty

  1. Filipiak Paweł gospodarz łowiska
  2. Pasternak Kazimierz
  3. Szałkowski Andrzej
  4. Katkowski Marek
  5. Brzostek Józef
  6.  Wojciul Adam

 

Kompleks leśny Rogóż, Morawa, Kamionka

  1. Nowakowski Henryk gospodarz łowiska
  2. Rożko Arkadiusz
  3. Czerwiński Marek
  4. Rubacki Andrzej
  5. Nowakowski Piotr
  6. Koprowska Anna

 

Kompleks leśny Knipy, Sarnowo

  1.  Kamiñski Józef
  2. Tawkin Jan
  3. Józwik Janusz
  4. Józwik Dariusz
  5. Gromuł Waldemar
  6. Kot Rafał
  7. Czerniewski Łukasz
  8. Saracen Dariusz

 

OBWÓD 76

 

Kompleks leśny Burkarty, Koniewo

  1. Jankowski Dariusz – gospodarz łowiska
  2. Jankowski Artur
  3. Jankowski Aleks
  4. Jankowski Tadeusz
  5. Przywoźny Sławomir
  6. Czajkowski Krzysztof
  7. Walendzik Daniel

 

Kompleks leśny Jagoty

  1. Znamierowski Hubert – gospodarz łowiska
  2. Saletra Robert
  3. Tarach Piotr
  4. Stachowiak Piotr
  5. Znamierowska Sylwia

 

Kompleks leśny Nerwiki, Trojaczek

  1. Staszkiewicz Paweł – gospodarz łowiska
  2. Wasiak Tomasz
  3. Maliszewski Zdzisław
  4. Chmielnicki Łukasz
  5. Staszkiewicz Monika
  6. Kożlik Jakub
  7. Gajda Robert
  8. Dryndos Michał

 

Kompleks leśny Żuławy

  1. Cymerman Blażej – gospodarz łowiska
  2. Kędzierski Marcin
  3. Mierzejewski Andrzej
  4. Orłowski Artur
  5. Nowak Krzysztof
  6. Nowak Ewa
  7. Rybka Zdzisław – (urlopowany do 31.12.2020r)
  8. Skałka Rafał
  9. Główczyńska Iwona
  10. Drzazga Krzysztof

 

 

 

Kalendarium







CURRENT MOON
Na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 2
W tym tygodniu: 74
W sumie: 75335