KOMUNIKAT NR 3/2015

Wielochowo 23.06.2015 r.
KOMUNIKAT NR 3/2015

1. W związku z otrzymanym pismem z Nadleśnictwa Górowo Ił. Wzywającym Nasze Koło do usunięcia wiaty myśliwskiej w leśnictwie Jagodowo wraz z wyposażeniem (wewnątrz i na zewnątrz), dnia 27 czerwca 2015 tj. (sobota), na wniosek Łowczego organizujemy „Akcję społeczną Koła” przy Wiacie w Jagodowie na godz.8:00. Proszę zabrać ze sobą narzędzia. Obecność obowiązkowa!

2. W związku z powyższym, Zarząd Koła w uzgodnieniu z Komisją Rewizyjną podją jednogłośną decyzję o budowie nowego obiektu na jedynej własnej nieruchomości, będącej w zasobach Koła tj. Dz.ew. nr 128 w Jagotach.

3. Zaistniała sytuacja zmusza Nas do podjęcia konkretnych działań tj. min. „Akcji społecznych” związanych z : – pozyskaniem i przygotowaniem materiałów (min.drewno); – zagospodarowaniem i przygotowaniem terenu Naszej działki ; postawieniem „ Nowej Wiaty” ,która będzie służyła Nam i Naszym rodzinom, gościom jako miejsce myśliwskich spotkań przy okazji Hubertusa, polowań Wigilijnych, zbiorowych, dewizowych itp. Przez wiele kolejnych lat.

4. Zarząd Koła uprzejmie zaprasza wszystkich myśliwych dnia 18 lipca 2015 r.(sobota) na godz.9:00, na strzelnicę myśliwską w Gutkowie k/Olsztyna na I ZAWODY STRZELECKIE KOŁA „LEŚNIK” O PUCHAR PREZESA KOŁA. Powyższa inicjatywa ma służyć : 1) propagowaniu celnego i bezpiecznego strzelania wśród Naszych myśliwych, 2) przygotowaniu i wyłonieniu potencjalnej drużyny Koła, celem reprezentowania w zawodach okręgowych w przyszłości,
3) wspólnemu spotkaniu i dobrej zabawie.
Zawody obejmują konkuręcje strzelania do rzutków z broni o lufach gładkich. W związku z tym na koszt Koła zostanie zakupiona amonicja śrutowa do kal.12. Jeżeli ktoś z Kol. Deklaruje udział z bronią kal.16 proszę o bezpośredni kontakt z Kol.Tadeuszem Jankowskim tel. 608 42 42 46 , odpowiedzialnym za amonicję na zawody celem zabezpieczenia odpowiedniej ilości do dnia 12.07.2015.

5. Zobowiazuje się Gospodarzy Łowisk do aktywizowania myśliwych w poszczególnych kompleksach celem ochrony płodów rolnych przed szkodami.

6. Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna zobowiązuje do dostarczania strzelonych lisów do badań , pozyskanych z terenu powiatu Lidzbarskiego.
Darz Bór
Sekretarz Koła
Artur Jankowski

KalendariumCURRENT MOON
Na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 31
W tym tygodniu: 114
W sumie: 67966